101. výročí narození velikána Evropy – Zazimovaní busty F. Mitterranda

U příležitosti 101. výročí narození velikána Evropy – prezidenta Françoise Mitterranda
se uskutečnila vzpomínková akce v prostorách jazzové sekce, spojené se zazimováním busty Mitterranda. Letos na podzim se konal už druhý ročník.
Mitterrand se narodil 26. října 1916 v Jarnacu – západní část Francie. Prezidentem Francie se stal v letech 1981-1995, následně zemřel 8.ledna 1996. Byl skutečný přítel Československa. Nejznámější a nejdůležitější je takzvaná akce Snídaně.
Celá tato politicko-společenská akce se proměnila v příjemné odpoledne s volnou diskusí s politiky, historiky, pamětníky na příč politickým spektrem.
Náš spolek se letos prvně podílel na organizaci během akce. Významně se toho ujali studenti z našeho „klubu dobrovolníků“ a napomohli pohodovosti této významné akce.
Vysoce si ceníme zúčastněné studenty – neboť se to odehrává v době podzimních prázdnin. Což svědčí o dobré partě mladých lidí v klubu a rádi mezi sebou klub přijme nové členy.
Klub Dobrovolníků – ZDE
Akce se zúčastnilo vedení BPA – pověřený ředitel kpt. Mgr R. Kotrč a zástupce ředitele pplk. vz. Ing I. Kratochvíl
Jejich návštěva směrem ke studentům nás velmi potěšila, zvláště jejich podpora „klubu dobrovolníků“.
Tímto děkujeme za celý spolek za vydařenou akci v místě Jazzové sekce a velmi si ceníme, že celý večer se odvíjel v dobrém duchu.

Tento záznam byl publikován v Akce . Uložit odkaz do záložek.