Setkání v prostorách Jazzové sekce

Dnes se nejaktivnější členové „klubu dobrovolníků „zúčastnili setkání v prostorách jazzové sekce a vyslechli si poutavé vyprávění předsedy Karla Srpa o historii a současnosti jazzové sekce a o životě a odkaze velikána Evropy francouzského prezidenta Mitterranda. V přátelské besedě se dozvěděli od politického vězně K. Srpa jak vypadalo vězení za bývalého režimu, ale i jak přistupuje jazzová sekce k zárukám za odsouzeného k žádosti o podmínečné propuštění na svobodu a úskalí s tím spojená a zároveň se konkrétně projednala pomoc studentů-při významné společensko – politické akci dne 26. října ve Valdštejnské zahradě.

Závěrem se studenti za obsáhlého výkladu prošli všemi prostory jazzové sekce jež je součástí Palffyho paláce-viz historie na internetu.